March 1, 2018
location: "Terminal"
316, Kyivska street, Brovary, Kyiv region
On March the 1-st, 2018 will be the 2-nd International Congress for sugar beet producers and processors - "Sugar World-2018". This year event will demonstrate the success of the Ukrainian sugar industry in 2016/2017 MY. Leading experts will analyze the achievements and make forecast of the future perspective of the market. Scientists, specialists, representatives of international organizations and government will share their opinion about the development of the sweetest branch in Ukraine.
Organizers of the Congress - Ukrainian Agri Council and the National Association of Sugar Producers of Ukraine "Ukrtsukor" - will cover a wide range of topics, which will be covered during the presentations and panel discussions in two sections:
"The market of sugar. Technology of production "- will acquaint visitors with the trends in the market, modernization projects, the development of bioethanol and biogas.
"Technology of sugar beet growing. Storage. Logistics "- a section organized specifically for managers of agricultural enterprises, agronomists and raw materials services.
We expect about 500 participants at the "Sugar World-2018". Among them: representatives of agroholdings, sugar refineries, agricultural enterprises, commercial companies, traders, independent experts, leading agrarian mass media.
In addition to two thematic sections, Congress guests will be able to familiarize with more than 30 exhibition stands from leading foreign and native companies that will present the latest innovations in technique and advanced technologies in the sugar industry.
The II International Congress "Sugar World-2018" will be held very soon. So we look forward to seeing you on the main business ground of the sugar market!
Diversification of production and high-quality raw materials base is the main vector of the development of the sugar business.
The Second International Congress for Sugar Beet Producers and Processors - "Sugar World" was held in Brovary on March 1, 2018.
The event became a platform for exchange of experience and ideas between producers and processors of sugar beet, representatives of Ukrainian authority and international organizations, who took the course on the perspective development of the branch in Ukraine.
YOUTUBE channelгенеральний директор ДП «Агроцентр ЄвроХім-Україна»
Перш за все, хотів би відзначити, як круто працювати на профільному заході, адже це гарна можливість зустріти зацікавлених людей, донести ту думку, що в тебе є, людям, які в майбутньому можуть її використати. З компанією Dykun ми працюємо вже другий рік, але в цукровому заході приймаємо участь вперше. Сьогодні ми тут, адже прагнемо рухатись далі в цьому сегменті, і працювати з цільовою аудиторією надзвичайно комфортно. На сьогодні ми прийшли не з пустими руками, адже цей рік ми чимало роботи присвятили дослідам по цукровому буряку. Ми змогли підняти рівень вмісту цукру на 1,5%, і це досить значний показник, якого вдалось досягнути, використовуючи нашу технологію живлення. Сьогоднішній конгрес - досить масштабний захід, який об’єднує цільову аудиторію, що зацікавлена працювати разом. Це надзвичайно приємно, що, навіть спілкуючись на різних мовах, люди розуміють один одного. Ми на одній платформі знаходимось.
комерційний директор Betaseed у Центральній та Східній Європі
Наша компанія займається не лише селекцією насіння, окрім того, ми намагаємось продвинути технологію – порівнюємо європейську та американську технології вирощування буряку для того, щоб український виробник міг для себе вибрати найкращу. В нас не було цілі рекламувати себе, ми хотіли говорити про конкретні, прикладні моменти, які є і на ринку Європи, і на ринку Америки. Наша задача – вивести їх назовні. Якщо люди почнуть користуватись такими технологіями, це буде беззаперечний плюс, адже потенціал насіння нашої генетики далеко не вичерпаний, і тому дуже прикро, коли, маючи гарну генетику та насіння, люди отримують середню урожайність по Україні 440-450 ц/га. Тому, ми хочемо, щоб весь потенціал був використаний якнайкраще. Сьогодні ми презентували дану технологію. Захід чудовий і повністю вдався, не лише по кількості публіки, а й завдяки тому, що люди дійсно цікавляться, розпитують, дискутують, обмінюються інформацією.
генеральний директор ТОВ «Аспік-груп»
Незважаючи на погоду, сьогодні тут зібралось багато людей. Конгрес щороку набирає обертів і масштабів. Я тиждень тому був на подібному заході в Польщі і можу сказати, що сьогоднішній конгрес нічим не поступається ні по наповненню, ні по організації. Цукровики готові ділитись своїм досвідом, проблемами, вирішувати спільні питання та обговорювати перспективи. Будь-яке спілкування дає позитив, тим більше з колегами та однодумцями. Цукровики – це одна родина, і такі події варто організовувати частіше.
директор ТОВ «Агрінос Україна»
На конгресі ми вперше, досить гарний масштабний захід. Особливо сподобалась доповідь пана Гудошнікова. Саме такі виступи допомагають внести точні елементи прогнозування в розвиток галузі, тому що галузь дуже ресурсоємна, і йти в ній наосліп досить нелогічно. Саме такі щорічні форуми є класною віхою для того, аби звірити свій поштовх, подивитись, що очікується попереду, як правильно модернізувати галузь, диверсифікувати ризики. Це дуже важливий захід, який дозволяє такі рішення приймати.
головний агроном STEFES
Основна проблема, що зараз існує в компаній, які торгують продукцією – зібрати зацікавлених людей в одному місці, тому такий захід, як сьогоднішній конгрес, є максимально ефективним. Тут зібрались всі виробники, що є на ринку України. Для нас це колосальний плюс, тому ми вже другий рік поспіль беремо участь. Цьогорічний захід виявився навіть масштабнішим за попередній, відчувається прогрес. Так як понад 20% цукрового буряку в Україні вирощується з використанням наших препаратів, нам цікаво було продемонструвати свої досягнення та поспілкуватись із зацікавленими клієнтами.
генеральний директор торгового дому Гнідавського цукрового заводу ТОВ «Західна цукрова група»
На цукровому конгресі я вперше. Однозначно можу сказати, що я повністю задоволена і жодної секунди я не сумнівалась, що отримаю саме такі враження. В якійсь мірі такі зустрічі уже проводились, можливо, в дещо іншому форматі, проте завжди приносили користь, яку можна практично застосувати в роботі – це безліч цінної інформації, спілкування з колегами, спілкування з партнерами, пошук нових. В таких масштабних заходах є надзвичайно багато плюсів, і це не лише доповіді про найактуальніші проблеми, а й взагалі спілкування та обмін досвідом. На наступний рік обов’язково приїдемо знову.
засновник ПРАТ «УТК»
На конгресі ми вперше і нам надзвичайно сподобався такий формат проведення заходу. Сьогодні я розповідав про переваги та перспективи біоетанольного підрозділу на базі цукрового заводу, оскільки в Україні ми вже збудували на базі двох цукрових заводів такі підрозділи – Узинський та Гнідавський. Також ми є основними підрядниками Глобинського біогазового підрозділу. Саме тому нам важливо розповісти виробникам, як ще вони можуть заробити, диверсифікуючи виробництво та регулюючи ринок. Сьогодні нам це вдалось.
головний інженер ТОВ «Призма-14»
Другий рік поспіль приїздимо на конгрес, адже будь-яке зібрання однодумців завжди корисне. Мені, як головному інженеру, найбільший ефект дає спілкування з такими ж спеціалістами, адже ти черпаєш їхній досвід. Цукровики – це такі люди, які, не зважаючи на конкуренцію, поділяться усіма секретами задля того, щоб інший завод також працював краще. Ми в жодному разі не конкуруємо, ми відкриті до спілкування та обміну досвідом завжди. Такі події дають змогу це реалізувати.
проект менеджер EnerDry
Знаючи про те, як швидко довелося організовувати подію — я вражений! І темпами роботи, і розмахом, з яким усе зроблено! Це найвищий рівень роботи, організатори — справжні віртуози. Звісно, такі події дуже важливі для галузі. Вони єднають усіх гравців ринку. Виробники і переробники можуть поспілкуватися віч-на-віч, з’ясувати багато нюансів, започаткувати нову співпрацю, дізнатися щось нове, з огляду й на те, що закордонні спікери відверто ділилися усіма аспектами роботи. Наприклад, я знаю, що в Україні працює більше 40 цукрових заводів, де їхні представники зможуть побачитися, як не на такому конгресі?
старший науковий співробітник Stoller USA
Я у цукровій галузі не новачок — пропрацював 26 років, при чому на різних посадах, включаючи керівні. Тому точно можу сказати, що таких подій, як сьогодні, не було дуже давно. Раніше бували загальні збори цукровиків, була можливість поспілкуватися з колегами, дізнатися щось нове, наприклад, про виробництво, зберігання цукрової сировини тощо. Конгрес має величезну користь — сприяє розвитку галузі. Зараз світ рухається вперед, при чому дуже швидко. На місці не стоять ні селекція буряків, ні технології. Про новинки можна дізнатися тільки під час тематичних заходів. Тому цукровий конгрес — це саме „те, що треба“.
ТОВ «Кищенці»
Думаю, під час конгресу кожна тема знайшла свого слухача. Було багато цікавої і корисної інформації, та найголовніше, мабуть, те, що видалася можливість виробникам і переробникам зустрітися на одній території. Якраз для цього зараз є час, адже буквально через місяць всі будуть на полях і побачитися не вийде. Взагалі захід організований дуже вдало, вражає своєю масштабністю. Переконаний, що всі учасники залишилися дуже задоволеними.
голова правління Гнідавського цукрового заводу
На мій погляд, такі заходи є необхідними для розвитку галузі. Ми прибули цілою делегацією в складі 12 осіб. Всі знайшли для себе цікаву інформацію, ми готові вчитись, ділитись досвідом, спілкуватись. Організація конгресу пройшла на найвищому рівні, про що свідчить залучення до обговорення світових експертів. Окрему подяку хотіли б висловити Укрцукру, організаторам, спонсорам, всім хто долучився до проведення. З нетерпінням чекаємо наступного конгресу, адже ми вважаємо, що саме прогрес і розвиток цукрового заводу і сектору в цілому полягає у використанні світового досвіду, який ми сьогодні отримали.
Participation for sugar and sugar beet producers is free.
Participation fee for representatives of commercial companies is:
- 300 EUR (ex. VAT)
Payment is made via bank transfer according to invoice.