ІІ Міжнародний конгрес
виробників та переробників цукрових буряків

1 березня 2018 р.
місце проведення: ТРЦ "Термінал"
вул. Київська, 316, м. Бровари, Київська обл.

1 березня 2018 року відбудеться ІІ Міжнародний конгрес для виробників і переробників цукрових буряків – “Sugar World-2018”.

Цьогорічна подія продемонструє успіхи цукрової галузі України у 2016/2017 МР. Провідні експерти проаналізують досягнення, а також спрогнозують майбутні перспективи ринку. Своїми думками з приводу розвитку найсолодшої галузі в Україні поділяться науковці, фахівці, представники міжнародних організацій і влади.

Організатори Конгресу – Всеукраїнська Аграрна Рада та Національна Асоціація Цукровиків України «Укрцукор» – охоплять широку тематику, питання якої будуть висвітлені під час доповідей і панельних дискусій одразу в двох секціях:
«Ринок цукру. Технологія виробництва» - ознайомить відвідувачів із трендами на ринку, проектами модернізації, розвитком біоетанолу та біогазу.

«Технологія вирощування цукрових буряків. Зберігання. Логістика» - секція, організована спеціально для керівників сільськогосподарських підприємств, агрономів та сировинних служб.

Ми очікуємо близько 500 учасників на "Sugar World-2018". Серед них: представники агрохолдингів, цукрових заводів, аграрних підприємств, комерційних компаній, трейдерів, незалежні експерти, провідні аграрні ЗМІ.

Окрім двох тематичних секцій, гості Конгресу зможуть ознайомитися більше, ніж із 30-ма виставковими стендами від провідних іноземних і вітчизняних компаній, які представлять останні новинки техніки та передові технології у цукровій галузі.

Уже зовсім скоро відбудеться Другий Міжнародний Конгрес “Sugar World-2018”. Тож з нетерпінням чекаємо Вас на головному бізнес-майданчику на ринку цукру!

Програма заходу

Організатори

За підтримки

Програма заходу

Організатори

За підтримки

Відгуки

Новини

РЕЄСТРАЦІЯ ТА УМОВИ УЧАСТІ

УМОВИ УЧАСТІ В КОНГРЕСІ

Участь виробників цукрового буряку та цукру у конгресі БЕЗКОШТОВНА.

Вартість участі одного представника від комерційної компанії складає:

Реєстрація — 300 Євро (без ПДВ)

Оплата здійснюється по безготівковому розрахунку згідно виставленого рахунку